Adaptační asistent je online nástroj na podporu tvorby místních adaptačních Roadmap, tedy „cestovních plánů“ pro menší a středně velká města a obce. Je to průvodce pro ty, kteří ve městech analyzují, rozhodují a plánují a potřebují pro to základní oporu. Elektronický průvodce je zajímavou alternativou k metodikám a návodům ale stejně jako ony nemůže nahradit kvalitní odborné zázemí, osobní komunikaci a kreativní přístup.

Asistent provede každou pracovní skupinu, která se zaregistruje šesti kroky, které považujeme za nezbytné pro formulaci cílevědomé adaptační strategie. Výsledkem práce s Asistentem je dokument, který je možné dále upravovat, doplňovat a modifikovat podle specifických potřeb.

Asistent je v režimu veřejného testovacího provozu. Uživatelé se zatím musí spokojit se základní nápovědou uvedenou u jednotlivých kroků. Podrobnější popis práce s Asistentem bude doplňován postupně. Máte-li zájem o konzultaci, potřebujete zodpovědět dotazy, případně nám chcete poskytnout zpětnou vazbu, pište na david@koniklec.cz

 

 

 

 

Pro přístup do asistenta musíte být přihlášeni

Přihlašte se

Přihlásit

Nemáte účet? Vytvořte si účet

Registrovat